رد کردن پیوندها
مشاهده
بکشید
درباره ما

خانه هنر شیراز

خانه هنر شیراز مجموعه ای هنری با رویکرد تولیدی است که می کوشد در فعالیت های خود ارتقا هنر را بهبود بخشد. حوزه فعالیت های مجموعه خانه هنر شیراز به شاخه های هنرهای تجسمی، موسیقی، هنرهای نمایشی و هنرهای کاربردی تقسیم می شود. خانه هنر بستری است برای هنر.

سپهر سیاح / مدیر مسئول و مدیر هنری

گالری موتورخونه در سال ۱۳۹۷ در شیراز توسط سپهر سیاح افتتاح شد. گالری موتورخونه ادعا می کند که در کیوریتینگ هنر معاصر همگام با تئوری نوین این زمینه حرکت می کند و با پایبندی بر اصول اخلاقی از نهادهای پیشرو با رویکرد معاصر در گالری داری ایران محسوب می شود. چشم انداز گالری تغییر در بازار هنر ایران از رویکرد دکوراتیو به رویکرد معاصر و اخلاقی است. گالری موتورخونه می کوشد از تمرکزگرایی هنر در پایتخت بکاهد و به ارتقا هنر محلی کمک کند.

آدرس اینستاگرام: motorkhooneh@

کمپانی موتورخونه شرکت تهیه‌کنندگی در حوزه هنر است که در سال ۹۸ توسط سپهر سیاح تاسیس شد. این شرکت با رویکرد تولید آثار هنری با کیفیت در تولید آثار تئاتر، فیلم و موسیقی فعالیت می‌کند.

آدرس اینستاگرام: motorkhooneh.productline@

استودیو پایه با رویکرد مبتنی بر خلق آثار طراحی صنعتی سعی در معرفی و تولید آثار منحصر به فرد را دارد. تاکید اصلی پایه استودیو در چشم‌انداز خود اساس طراحی است.

آدرس اینستاگرام: paaye.studio@

چاپ‌خونه حاصل فعالیت‌های پژوهشی آرت ‌گالری موتورخونه است که از این پس در دو نسخه کاغذی و نسخه آنلاین در اختیار علاقمندان‌ هنرهای تجسمی و دیداری قرار می‌گیرد. از ‌این رو که رویکرد پژوهشی یکی از چشم ‌اندازهای مهم آرت‌ گالری موتورخونه است؛ لزوم اهمیت تولیدات پژوهشی از سمت یک نهاد فرهنگی، هنری و پژوهشی ما را بر آن داشت تا گامی در این راه برداریم. چاپ‌خونه کتاب هنری جیبی است که شما می‌توانید به همراه داشته باشید.

آدرس اینستاگرام: cafe_khane@

جهت دریافت منو اینجا کلیک کنید.

هرروز از ساعت ۹.۳۰ صبح الی ۲۲.۳۰ میتونید کتابهای مورد علاقتون رو همین‌جا بخونید و یا اینکه از اونجا کتاب رو تهیه کنید.

خانه هنر شیراز مجموعه ای هنری با رویکرد تولیدی است که می کوشد در فعالیت های خود ارتقا هنر را بهبود بخشد.

“خانه هنر بستری است برای هنر”